+38 (032) 252-36-01,  255-39-71,  (067) 370-73-87    mimozalviv@gmail.com

Теплотехніка СКБ

СКБ

Компанія "ТОВ СКБ Теплотехніка" була заснована в липні 2003 р в результаті взаємовигідного співробітництва підприємств СП «Укрінтерм» (м Біла Церква), ЗАТ «Теплотехніка» (м.Херсон) та ПП «Ніктон-Сервіс» (м.Миколаїв).

За цей час маленька фірма перетворилась в серйозну компанію, добре відому в Україні та за її межами. Головний офіс і склад підприємства знаходяться в м.Миколаєві. Власні виробничі потужності дозволяють здійснювати серійний випуск продукції на рівні високих стандартів.

Основний профіль діяльності підприємства - розробка, дослідне і серійне виробництво, а також монтаж і пуско-налагоджувальні роботи систем газової автоматики за трьома напрямками:

-    системи сигналізації та контролю;
-   
системи диспетчеризації;
-   
системи управління.
-    б
локи живлення.

Продукцію ТОВ "СКБ Теплотехніка" відрізняє висока надійність, простота монтажу, оптимальне поєднання ціна-якість. Устаткування проводиться c використанням сучасної елементної бази кращих світових виробників. На кожний виготовлений виріб надається технічна документація.

Всі вироби проходять вихідний контроль і комплексні випробування, що дозволяє гарантувати споживачам високу якість і надійність нашої продукції.

Мімоза ХЛС гарантує Вам високу якість продукції від провідних виробників

Більше 20 років на ринку обладнання з водопостачання та газопостачання, нам довіряють!

Контакти