+38 (032) 252-36-01,  255-39-71,  (067) 370-73-87    mimozalviv@gmail.com

Термометри

Опис

Для нормального функціонування трубопровідної системи необхідно стежити за станом води в трубах. В першу чергу це стосується вимірювання температури середовища всередині труби. Термометр є одним з найбільш важливих контрольно-вимірювальних приладів у водопровідній системі. Він буде сигналізувати про можливі неполадки і дозволяти Вам контролювати функціонування гарячої води або опалення. Термометри в системах водопостачання і опалення використовуються для вимірювання температури води для контролю роботи трубопровідної системи.

Існують різні типи термометрів, які розрізняються принципом дії приладу. Термометри бувають занурювальні і накладні. Вони також поділяються за діапазоном вимірюваної температури і за способом визначення температури: рідинні, біметалічні, електронні. Принципі дії рідинного термометра заснований на зміні об'єму рідини (ртуті або спирту) внаслідок зростання або падіння температури всередині. Такі термометри доступні за ціною, прості в своїй конструкції і мають досить високою точністю вимірювання. У той же час, такі прилади не можуть передати результати вимірювань на відстань, не підлягають ремонту і дуже тендітні. Тому зазвичай для захисту вимірювального механізму їх виготовляють в міцному корпусі.

Біметалічний термометр працює за рахунок здатності біметалів змінювати форму при зміні температури навколишнього середовища. У порівнянні зі звичайними рідинними термометрами, біметалеві пристрої володіють значною механічною міцністю і можуть передавати дані в системи автоматики.

Мімоза ХЛС гарантує Вам високу якість продукції від провідних виробників

Більше 20 років на ринку обладнання з водопостачання та газопостачання, нам довіряють!

Контакти