+38 (032) 252-36-01,  255-39-71,  (067) 370-73-87    mimozalviv@gmail.com

Термоманометри

Опис

Термоманометри - це комбіновані прилади для вимірювання температури і тиску в водопровідних системах і системах опалення. У цих пристроях об'єднані два вимірювальних прилади: термометр і манометр. За допомогою термоманометра одночасно забезпечується можливість спостереження і контролю за основними показниками теплового трубопроводу (дані про температуру і тиск).

Термоманометр призначений для використання в системах опалення, водопостачання, парових котлах, бойлерах і т.д. Завдяки цьому комбінованому пристрою спростився контроль за промисловими опалювальними системами з великою кількістю нагрівального обладнання. При побутовому використанні термоманометри набули неабиякої популярності через простоту монтажу - адже замість двох традиційних приладів можна вмонтувати тільки один. Особливо це зручно при збільшенні опалювальної системи (збільшення число контурів).

Термоманометр має стандартне виконання. По розташуванню штуцера термоманометр може бути осьовим або радіальним. Всі термоманометри мають захисний клапан - запірний пристрій, який необхідний для зручності монтажу і виконує роль клапана. У разі демонтажу це дозволяє зняти термоманометр без зливу системи або зупинки технологічного процесу. Термоманометр має циферблат з двома шкалами і двома вказівними стрілками.

Товар: Термоманометри

Мімоза ХЛС гарантує Вам високу якість продукції від провідних виробників

Більше 20 років на ринку обладнання з водопостачання та газопостачання, нам довіряють!

Контакти