+38 (032) 252-36-01,  255-39-71,  (067) 370-73-87    mimozalviv@gmail.com

Клапани запобіжні

Запобіжний клапан - призначений для захисту від механічного руйнування обладнання і трубопроводів надлишковим тиском, шляхом автоматичного випуску надлишку рідкого, паро- чи газоподібного середовища з систем і посудин з тиском, що перевищив встановлене значення. Клапан також повинен забезпечувати припинення скидання середовища при відновленні робочого тиску. Запобіжний клапан є арматурою прямої дії, що працює безпосередньо від робочого середовища, поряд з більшістю конструкцій захисної арматури і регуляторами тиску прямої дії.

Небезпечний надлишковий тиск може виникнути в системі як в результаті сторонніх чинників (неправильна робота обладнання, передача тепла від сторонніх джерел, неправильно зібрана тепломеханічна схема і т. д.), так і в результаті внутрішніх фізичних процесів, зумовлених певною вихідною подією, не передбаченою при нормальній експлуатації. Запобіжні клапани встановлюються скрізь, де це може статися, але особливо вони важливі в сфері експлуатації промислових та побутових об'єктів, що працюють під тиском.
Опис

Клапани запобіжні захищають від виникнення небезпечного надлишкового тиску, випускаючи із системи, що захищається, установки або судини, необхідний обсяг робочого середовища. Основна функція запобіжного клапана – захищати життя і здоров’я персоналу, а також обладнання та майно. .

При досягненні максимального встановленого тиску, запобіжний клапан виводить із системи деяку кількість середовища, безпечним чином знижуючи надмірний тиск. Оскільки запобіжний клапан може залишатися єдиним пристроєм, що захищає систему від катастрофічних наслідків надмірного перевищення тиску, важливо, щоб будь-який такий пристрій міг працювати безперервно в будь-яких можливих умовах.

Товар: Клапани запобіжні

Мімоза ХЛС гарантує Вам високу якість продукції від провідних виробників

Більше 20 років на ринку обладнання з водопостачання та газопостачання, нам довіряють!

Контакти