+38 (032) 252-36-01,  255-39-71,  (067) 370-73-87    mimozalviv@gmail.com

Клапани електро-магнітні Aqua-World

Електромагнітний клапан - ефективний електромеханічний пристрій, призначений для регулювання потоків всіх типів рідин і газів. Він складається з корпусу, соленоїда (електромагніту) з сердечником, на якому встановлений диск або поршень, який регулює потік.
Клапани електро-магнітні Aqua-WorldКлапани електро-магнітні Aqua-World
Опис

Клапани електро-магнітні Aqua-World, нормально-закритий
в статичному положенні напруга на котушці відсутня - електроклапан закритий. Запірний орган (мембрана або поршень, в залежності від типу клапана) герметично притиснутий, силою дії пружини і тиску робочого середовища до сідла ущільнювальної поверхні. Пілотний канал закритий підпружиненим плунжером. Тиск у верхній порожнині клапана (над мембраною) підтримується через перепускний отвір в мембрані (або через канал в поршні) і дорівнює тиску на вході в клапан. Клапан електромагнітний знаходиться в закритому положенні, поки котушка не опиниться під напругою.

Для відкриття клапана напруга подається на котушку. Плунжер, під впливом магнітного поля піднімається і відкриває пілотний канал. Так як діаметр пілотного каналу більше перепускного, тиск у верхній порожнині клапана (над мембраною) знижується. Під дією різниці тисків, мембрана або поршень піднімається вгору і клапан відкривається. Клапан залишиться у відкритому положенні, поки котушка знаходиться під напругою.

Клапани електро-магнітні Aqua-World нормально-відкритий
Принцип дії нормально відкритого клапана навпаки - в статичному положенні клапан знаходиться у відкритому положенні, а при подачі напруги на котушку клапан закривається. Для утримання нормально відкритого клапана в закритому стані, напруга необхідно подавати на котушку довготривало.

Для правильної роботи будь-яких клапанів пілотної дії необхідний мінімальний перепад тиску, ΔP - різниця тисків на вході і на виході клапана. Пілотні клапани назвают клапанами непрямої дії, тому що крім подачі напруги, необхідним є дотримання умови по перепаду тиску. Підходить в більшості випадків, для експлуатації в системах водопостачання, опалення, системах ГВС, системах пневмокерування і ін. - Всюди, де присутній тиск в трубопроводі.

Товар: Клапани електро-магнітні Aqua-World

Мімоза ХЛС гарантує Вам високу якість продукції від провідних виробників

Більше 20 років на ринку обладнання з водопостачання та газопостачання, нам довіряють!

Контакти