+38 (032) 252-36-01,  255-39-71,  (067) 370-73-87    mimozalviv@gmail.com

Батерфляї для рідин чав./диск

Батерфляї для рідин чав./дискБатерфляї для рідин чав./диск
Опис

Батерфляї для рідин чав./диск має безліч назв, наприклад, засувка поворотна, затвор дисковий, заслінка Баттерфляй - це певний типаж трубопровідної арматури, у якого є в наявності замикаючий елемент - затвор, з конструкцією у вигляді диска. Затвор закриває прохід робочого середовища в корпусі при його повороті навколо осі, перпендикулярно щодо направлення потоку середовища. Такий вид арматури розташовується перпендикулярно, вісь обертального диска може не сходитися з віссю, а може збігатися і з його власною віссю.

 Свою назву затвори батерфляй взяли з зовнішньої схожості за формою з метеликом.

Батерфляї для рідин чав./диск - це найпопулярніший і часто використовуваний вид запірної арматури. Можна виділити основні переваги та вади затворів дискових.

Будівельна маса і довжина незначні в засувках Батерфляй;

Легкодоступність конструкції і мала кількість деталей;

Легкість і доступність ремонту, а так само швидка заміна практично всіх елементів ущільнення;

Можливість застосування в трубопроводах з великим діаметром;

Наявність відносно великих крутних моментів в управлінні затвором батерфляй з великим діаметром, а з ручним засувкам керуванням необхідна установка вузького редуктора;

Становище «відкрито» - затвор поворотний - диск розташовується відразу в проході корпусу і дане розміщення не значно погіршує гідравлічні параметри і дещо ускладнює саме очищення трубопроводу різними механічними пристроями;

Герметичність класу А властива затворам Баттерфляй, які мають сідлові м'які ущільнення, заслінки Батерфляй з ущільнювачем «метал по металу» відносять до класу герметичності В, а то і нижче.

Товар: Батерфляї для рідин чав./диск

Мімоза ХЛС гарантує Вам високу якість продукції від провідних виробників

Більше 20 років на ринку обладнання з водопостачання та газопостачання, нам довіряють!

Контакти