+38 (032) 252-36-01,  255-39-71,  (067) 370-73-87    mimozalviv@gmail.com

Датчики реле тиску Kromschroeder

Датчики-реле (датчики) тиску для газу контролюють мінімально допустимий перепад тиску і здійснюють замикання, розмикання або перемикання контактів при досягненні встановленої точки спрацювання. Точка спрацьовування налаштовується за допомогою ручного коліщатка. Датчики здійснюють контроль надлишкового тиску і розрідження газу в різних промислових установках, де використовуються газ і повітря, наприклад контроль тиску вентилятора і диференційний тиск в системах горіння палива, контроль в системах вентилювання і кондиціонування повітря.
Опис

Датчики реле тиску Kromschroeder для газу контролюють мінімально допустимий перепад тиску і здійснюють замикання, розмикання або перемикання контактів при досягненні встановленої точки спрацювання. Точка спрацьовування налаштовується за допомогою ручного коліщатка. Датчики здійснюють контроль надлишкового тиску і розрідження газу в різних промислових установках, де використовуються газ і повітря, наприклад контроль тиску вентилятора і диференційний тиск в системах горіння палива, контроль в системах вентилювання і кондиціонування повітря.

Датчики реле тиску Kromschroeder працюють в якості реле безпеки при контролюванні надлишкового тиску, розрідження або перепаду в системах, що використовують як робоче середовище різні гази.

Поділяють за типом виконання на:

DG..B - для надлишкового тиску
DG..U - для надлишкового, розрядження і диференціального тиску
DG..H - з блокуванням при підвищенні тиску
DG..N - з блокуванням при зниженні тиску

Розблокування DG..H і DG..N проводиться кнопкою на датчику після приведення тиску в норму.

Товар: Датчики реле тиску Kromschroeder

Мімоза ХЛС гарантує Вам високу якість продукції від провідних виробників

Більше 20 років на ринку обладнання з водопостачання та газопостачання, нам довіряють!

Контакти