+38 (032) 252-36-01,  255-39-71,  (067) 370-73-87    mimozalviv@gmail.com

Вентилі чавунні фланцеві

Серед запірно-регулюючої арматури яскравим представником є ​​вентиль чавунний. Вони приваблюють, перш за все, своїм досить потужним міцним корпусом, який може мати різні варіанти приєднання.
Вентилі чавунні фланцевіВентилі чавунні фланцеві
Опис

Вентиль чавунний фланцевий запірний, застосовується при монтажі на трубопроводах як запірний та регулюючий елемент для води, газу і пари.

Чавунні використовують для перекриття потоків середовищ газоподібних або рідких типів в трубопроводах в тому випадку, коли до надійності і герметичності перекриття проходу показані найвищі вимоги. Показання до високої герметичності надійності в експлуатації, доступна вартість є головними перевагами вентиля чавунного щодо вентилів з іншою конструкцією трубопровідної арматури.

Вентилі чавунні, а ще їх називають запірні вентилі, мають цілий ряд пріоритетів:
- Експлуатація в умовах з високими тисками і температурними показниками, з агресивними і корозійними середовищами і вакууму;
- Найпростіше застосування і та доступність в технічному обслуговуванні.

Вентилі чавунні фланцеві розподіляють за видами герметизації шпінделя, є мембранні, сильфонні і сальникові затворні.

Вентилі чавунні фланцеві досить витривалі і добре витримують граничні тиски і температури. Однак використовують їх, як правило, в досить сприятливих умовах. Це стандартні водопровідні системи, трубопроводи низького тиску, що перекачують нагріту воду, лінії низького тиску, призначені для проходження перегрітої пари, повітря або газу.

Зустріти цю арматуру можна в системах не тільки побутового, а й промислового призначенія.

Товар: Вентилі чавунні фланцеві

Мімоза ХЛС гарантує Вам високу якість продукції від провідних виробників

Більше 20 років на ринку обладнання з водопостачання та газопостачання, нам довіряють!

Контакти