+38 (032) 252-36-01,  255-39-71,  (067) 370-73-87    mimozalviv@gmail.com

Вентилі балансувальні

Використовується для гідравлічного балансування частин систем опалення, систем вентиляції та кондиціювання, систем водопостачання, інженерних систем, що використовують сонячні батареї та теплові насоси. Забезпечує простий і точний спосіб вирівнювання значень витрати теплоносія в
різних трубопроводах системи, істотно покращуючи її ефективність.
Опис

Вентилі балансувальні призначений для гідравлічного балансування систем опалення споруд, регулювання та обмеження розходу теплоносія, повного перекриття систем.

Будь-яка опалювальна система вимагає настройки, здійснюваної тим чи іншим способом. Це потрібно для того, щоб параметри на кожній ділянці мережі максимально наблизити до розрахункових і тим самим домогтися високої ефективності її роботи. Засобів регулювання існує кілька, але найсучасніші з них - це балансувальні клапани для системи опалення.

Метою такої операції є привести витрата теплоносія в кожній гілці схеми до розрахункового значення, щоб разом з ним до кожного радіатора доставлялося необхідну кількість тепла. Говорячи про налаштування системи, ми маємо на увазі, що витрата теплоносія для кожної ділянки попередньо розрахована.

Виробник: Вентилі балансувальні

Мімоза ХЛС гарантує Вам високу якість продукції від провідних виробників

Більше 20 років на ринку обладнання з водопостачання та газопостачання, нам довіряють!

Контакти