+38 (032) 252-36-01,  255-39-71,  (067) 370-73-87    mimozalviv@gmail.com

Автоматичні розповітрювачі

Повітряспускні клапани служать для автоматичного видалення повітря з контуру опалення. Перешкоджають утворенню корозії, повітряних «Мішків» в радіаторах та в системі загалом.
Автоматичні розповітрювачіАвтоматичний розповітрювач являє собою пристрій поплавковими-клапанного типу.
Опис

Автоматичні розповітрювачі встановлюється у вертикальному положенні в точках системи, де скупчується повітря. В режимі роботи верхня заглушка повинна бути ослаблена. Не рекомендується установка повітрявідводчика в місцях з негативними температурами через ризик обмерзання.

Автоматичні розповітрювач стануть ідеальним рішенням при великій кількості радіаторів, обслуговувати які самостійно або за допомогою кранів Маєвського проблематично. Професіонали радять монтувати автоматичні пристрої одночасно з установкою алюмінієвих або біметалевих радіаторів, так як в них йде прискорений процес розкладання води на водень і кисень.

Автоматичний розповітрювач являє собою пристрій поплавковими-клапанного типу. На відміну від ручних моделей (кранів Маєвського), які монтуються безпосередньо на радіатори, встановлювати «автомати» можна на максимальній висоті, в місцях найбільш ймовірного скупчення повітря.

Мімоза ХЛС гарантує Вам високу якість продукції від провідних виробників

Більше 20 років на ринку обладнання з водопостачання та газопостачання, нам довіряють!

Контакти